Уляна Супрун: До липня українці мають знайти свого лікаря > 문의 게시판

CS CENTER

신속한 A/S 고객만족을 최우선
고객센터 고객 문의 게시판

고객 문의 게시판

티로그테마를 이용해주셔서 감사합니다.

Уляна Супрун: До липня українці мають знайти свого лікаря

페이지 정보

profile_image
작성자 Julissa
댓글 0건 조회 74회 작성일 23-08-10 18:03

본문


Зокрема, він мав на законодавчому рівні встановити зарплати лікарям не нижче 20 тисяч гривень. Його метою є виконання указу президента про створення умов, щоб кожен лікар мав зарплату не менше ніж 20 тисяч гривень, а середній медперсонал - не менше ніж 13,5 тисяч гривень. Також він мав забезпечити створення реєстру орфанних хворих. Якщо у вас виникли проблеми щодо точно, де і як використовувати зарплата нейрохірурга в Україні, ви можете зателефонувати нам на нашу веб-сторінку. Тобто, вже сьогодні очевидно: щоб закладу зрозуміти, скільки насправді потрібно коштів, треба не просто проаналізувати поточну ситуацію, а порівняти з колегами, які вже здатні забезпечити новий рівень оплати праці, подивитися, чи на достатню кількість пакетів подано заявки в НСЗУ. Це означає, що ні лікар, ні медсестра не мають отримувати менше коштів, однак можуть отримувати більше. Лікарі певних спеціальностей можуть отримувати в 2-3 рази більше за інших лікарів. Це передбачено Положенням про порядок проведення атестації лікарів як у редакції наказу МОЗ від 19.12.97 р. Це підвищення відбудеться через доплати, повідомив 23 вересня на пресбрифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Про це повідомив очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 15 травня. Про це заступник міністра охорони здоров'я Олексій Яременко заявив під час ефіру на телеканалі «Рада». Якщо медичний заклад спроможний і має необхідні фінанси», - зазначив Олексій Яременко. Диференціація заробітної плати має проводитися керівником медичного закладу. «13 500 гривень середньому медичному персоналу та 20 000 гривень лікарям - це базовий рівень заробітної плати.


А саме про зміну концепції та алгоритму надання медичних послуг, вихід на новий рівень їх надання, аби бути конкурентним і завоювати довіру пацієнтів. Однак це не фіксований рівень заробітної плати, а лише встановлений мінімум. За словами заступника міністра охорони здоров'я, підвищення базової заробітної плати медикам, яке вступило в дію з нового року, не передбачає, що відтепер фахівці з мінімальним стажем і фахівці з вислугою років мають обов'язково отримувати ідентичну заробітну плату. Стосовно «потребує уваги», то це, за словами представників МОЗ, означає, що заклад потребує залучення додаткових коштів або перегляду витрат всередині закладу для того, щоб збалансувати доходи закладу та видатки на заробітну плату. За словами Ляшка, наразі лікарні стали підприємствами, заробляють кошти і розпоряджається ними, а органи місцевої влади мають фінансувати та модернізувати медичні заклади. Отже, можемо припустити, homepage що з урахуванням усіх додаткових надходжень (доплати від місцевої влади) зарплатний фонд української медицини навряд чи значно перебільшує 100 млрд грн. Це важкий і тривалий шлях: оптимізації, покращення структури управління, пошук додаткових ресурсів та свого місця в структурі госпітального округу.


У Володимир-Волинському ТМО та стоматполіклініці не вистачає ресурсів Національної служби здоров’я України на виплату підвищених зарплат медикам. Зокрема по нашому ТМО та стоматполіклініці на сьогодні не вистачає ресурсів НСЗУ на виплату зарплат медикам до кінця року. У першу чергу, що стосується лікарів, яких і так не вистачає. Відповідно до змін, внесених до статті 40 Закону-1058, для обчислення пенсії буде враховуватися лише заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. Відтак, правом на пільгове обчислення страхового стажу відповідно до статті 60 Закону № 1788 користуються особи, які працювали у згаданих закладах до 01.01.2004 р. Базову заробітну плату не менше ніж 20 000 гривень встановлено для лікарів (крім лікарів-інтернів), професіоналів з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я. Серйозне скорочення лікарів в 2019 році в Україні та смерть тисяч українців пророкують депутати-опозиціонери. Він додав, що лікарні, готові до другого етапу реформи, мають отримати не менше грошей, ніж 2019 року.


Він також додав, що через те, що договори укладаються через Національну службу здоров'я (НСЗУ), головні лікарі повинні подати заявки - штатний розклад свого лікувального закладу, щоб отримати відповідні кошти на здійснення цих доплат. Він додав, що зарплата у лікаря повинна бути не менше 20-22 тисяч гривень, в медичної сестри - на рівні 16-17 тисяч. Він запевнив, що також спілкувався з лікарями і запитував, якою, на їхню думку, є справдлива зарплата для медиків з урахуванням того, що вони живуть в Україні. На перший погляд може скластися враження, що в Україні працює дуже багато медиків. На "первинці" темпи зростання менші - адже реформа фінансування тут відбулася раніше. Заклади, які наразі не мають можливості виплачувати медикам підвищену зарплату, отримають на півроку фінансування за окремим пакетом від Національної служби охорони здоров’я. Лікарі та медсестри, які працюють у комунальних та державних лікарнях, з 1 січня, згідно з рішенням уряду, мають отримати підвищену зарплату, заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Ляшко підкреслив, що медзаклади, які фінансуються за єдиною тарифною сіткою, зобов’язані дотримуватись постанови про підвищення зарплат.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.